"Kterýkoli idiot se umí mracit.Problematická je radost."Henry Miller

Detektivní dopoledne

1. srpna 2008 v 11:02 | Veronica |  Zivobytí
Poslední pracovní den. V pul tretí koncím a jedu domu na obed.Budeme grillovat. A vecer si dám podle dlouholeté tradice irish coffee. Jako kazdý rok první vecer dovolené.
Venku je nádherne.Dnes v 11:40 nastane cástecné zatmení slunce. Já mám za úkol svolat vsechny kolegyne a vyhnad je na dvur kde budeme zatmení sledovat spolecne. Celkové zatmení má být az nekdy v roce 2137 a to uz asi nezazijeme.Já doufám ze se zatmení dá vyfotit mobilem. V tom prípade prilozím fotku vecer.
Dnes dopoledne jsem si nekolik hodin hrála ne detektiva. Mám prípad romských rodicu (on svéd, ona slovenka) kterí chtejí nazpet její deti, umístené v detském domove v Cechách. Sociální úrad jim zaplatil jiz nekolik cest do Cech. Ted je ovsem proti nim otevreno pilicejní vysetrování - spatne zacházejí s tou dcerkou kterou uz dostali. Rodice odmítají spolupracovat a já se snazím bez jejich pomoci zjistit který úrad v Cechách má na starosti deti a jejich prípad abych je o tom mohla informovat. Na Ministerstvu práce mi dali jen císlo na Úrad pro mezinárodne právní ochranu detí v Brne. Tam mi laskavá paní rekla ze to k nim nepatrí a abych se obrátila k dotycnému soudu. Problém je ze já nemám tusení který dotycný soud se tímto prípadem zabývá…
Snazila jsem se zjistit adresu detského domova pomocí google. Bohuzel nic. Detských domovu je v Cechách prílis mnoho. Asi si budu muset hrát na detektiva az tam v nedeli priletím.
Tak uz jen pár hodin a je dovolená! Livet är härligt, ríkají svédi. Neboli "la vie est belle!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama