"Kterýkoli idiot se umí mracit.Problematická je radost."Henry Miller

Houby a deti

21. září 2008 v 21:15 | Veronica |  Radosti a trable
Dnes bylo venku úplne nádherne. 17 stupnu a slunícko. Já jsem se vzbudila uz v sest ráno ackoli jsem byla v noci dlouho vzuru. Koukali jsme s Magnusen na "Lord of the Rings", the extended version. Poslední cást trilogie je 4 hodiny dlouhá.
Rozhodla jsem se ze dopoledne prelozím kompost a odpoledne pujdu na houby. A sla jsem. Nejprve jsme byli na míste kde bylo prílis sucho a nasli jsme jen dve malé suché hubky. Potom jsme ale zmenili les; nasli jsme krásný mechem porostlý lesík kde to vypadalo jako z pohádky Johna Bauera. A tam jsme nakonec nasli plný kosík hub. Já nevím jak se cesky jmenují. Moje babicka by pravdepodobne rekla ze jsou to prasivky. Ale nejsou - jsou to výborné houbicky s chutí lisek a také se jim svédsky ríká "podzimní lisky", höstkantareller.
Vecer nám volal Samuel. Pred nekolika lety jsme ho meli v pestounské péci. Ted je mu 19, rodice na nej kaslou a on je sám. Uvazovali jsme o tom ze bychom ho adoptovali - jakozto dospelý se nemusí ptát rodicu. Ale je dost neobvyklé ze to soud povolí. V kazdém prípade u nás bude bydlet i tak. A má naspech, nejradsi by se stehoval zítra. Nekterí lidé nemohou mí deti a jiní jich mají kopec a kaslou na ne. Svet je podivuhodné místo.

Krome Samuela jsme se také prihlásili jako zájemci být "kontaktní" rodinou pro nejakého drobecka který to nemá doma jednoduché. Já nevím, ale pravdepodobne mám starost o deti vepsanou v zivotním plánu a budu mí deti doma dokud budu dýchat. Mozná je to kompenzace pro to ze mi Stefan zabránil starat se sama o své...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama